Klubbat för:
34 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ANETTE HARBOE FLENSBURG (Danmark, född 1961): Komposition med fontän, a tergo signerad Anette H Flensburg, olja på duk, 125x180 cm
506639
2017-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här