Anette Harboe Flensburg oljemålning
Closed
2017-12-07
506639
| Sold for | 34 000 SEK |
| Estimate | 30 000 SEK |
ANETTE HARBOE FLENSBURG (Danmark, född 1961): Komposition med fontän, a tergo signerad Anette H Flensburg, olja på duk, 125x180 cm