Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
KARMSTOLAR, 12 st, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, kanelerad och förgylld dekor, svartmålade, sitthöjd 47 cm
Skador och lagningar
506672
2017-12-07