Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANDLYKTA, 1800-tal, mässing och slipat glas, höjd ca 20 cm,
Slitage, bucklor
506690
2017-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här