Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL J. ALEXANDERSSON (1897-1941): Vinterlandskap, signerad och daterad Carl J. Alex 1931, olja på duk, ca 73x92 cm
506709
2017-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här