Carl J. Alexandersson Vinterlandskap

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL J. ALEXANDERSSON (1897-1941): Vinterlandskap, signerad och daterad Carl J. Alex 1931, olja på duk, ca 73x92 cm

506709

2017-12-07