Redikyler, schalar och plånbok

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REDIKYLER, SCHALAR, PLÅNBOK, 17+3+1 st., 17/1800-tal, bl.a sidenbroderi och pärlbroderi, varierande storlekar

Slitage, skador, fläckar

506710

2017-12-14