Jessica Stuart-Beck akvarell

Jessica Stuart-Beck akvarell
Jessica Stuart-Beck akvarell
Jessica Stuart-Beck akvarell
Jessica Stuart-Beck akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JESSICA STUART-BECK (född 1951): Motiv från Hornsgatan, signerad och daterad 2003, akvarell, ca 54x34 cm

506716

2017-12-07