Stolar
Vollendet
2017-12-07
506726
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
THONET, stolar, 2 st, 1900-talets början, grönmålade, märkta Kohn, sitthöjd 47,5 cm
Slitage, senare bemålade