Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

THONET, stolar, 2 st, 1900-talets början, grönmålade, märkta Kohn, sitthöjd 47,5 cm

Slitage, senare bemålade

506726

2017-12-07