Ella Raymond oljemålning

Ella Raymond oljemålning
Ella Raymond oljemålning
Ella Raymond oljemålning
Ella Raymond oljemålning
Ella Raymond oljemålning
Ella Raymond oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELLA RAYMOND (samtida): Tvillingar, monogramsignerad, signerad och dtaerad på baksidan E Raymond 1990, olja på duk, ca 70x60 cm

506728

2017-12-07