Konsolbord gustavianskt

Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KONSOLBORD, gustavianskt, 1700-talets andra hälft, träskuren dekor, bronserat, skiva av kalksten, höjd 82, 82 x 41 cm

Smärre dekorskador, senare bronsering och fotavslut, fronten med dekorkomplettering, något rankt

506734

2017-12-11