Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARKIVSKÅP, ek, stämplat Edsbyverken 1964, inrett med utdragslådor, höjd 145, 55x40 cm
Bruksslitage, nyckel saknas, ytslitage
506762
2017-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här