Arkivskåp 1960-tal

Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal
Arkivskåp 1960-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVSKÅP, ek, stämplat Edsbyverken 1964, inrett med utdragslådor, höjd 145, 55x40 cm

Bruksslitage, nyckel saknas, ytslitage

506762

2017-12-07