Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ERIC NORDLÖW (1908-1983): Bortrövandet av Leukippos döttrar, efter Peter Paul Rubens, signerad och daterad Eric Nordlöw -77, olja på duk, ca 49 x 46 cm
MInimalt färgbortfall
506765
2017-12-11