Staphan Sedlasec oljemålning

Staphan Sedlasec oljemålning
Staphan Sedlasec oljemålning
Staphan Sedlasec oljemålning
Staphan Sedlasec oljemålning
Staphan Sedlasec oljemålning
Staphan Sedlasec oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STEPHAN SEDLASEC (Österrike, 1868-1936), rokokoexteriör med dam i bärstol, signerad Stephan Sedlasec, olja på duk, ca 80 x 53 cm

506804

2017-12-07