Krystyna Suchwallo oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KRYSTYNA SUCHWALLO (Polen, född 1958), Landscape from Israel, signerad Krystuna Suchwallo och daterad 1988, ca 97 x 131cm

506805

2017-12-07