Stolar rokokostil
Vollendet
2017-12-07
506806
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor av rocailler, vitmålad, sitthöjd 48 cm
Bruksslitage