Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
POLISKASK, svensk, för Stockholmspolisen, tidigt 1900-tal, hjälmplåt med Sankt Erik samt tre kronor, tidigt 1900-tal
Bruksslitage, lös mässingsdel baktill
506810
2017-12-10