Poliskask

Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask
Poliskask

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

POLISKASK, svensk, för Stockholmspolisen, tidigt 1900-tal, hjälmplåt med Sankt Erik samt tre kronor, tidigt 1900-tal

Bruksslitage, lös mässingsdel baktill

506810

2017-12-10