Sven X:et Erixson Märta cyklar färglitografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Märta cyklar", signerad och daterad Sven Erixon 48, 247/360, färglitografi, bildmått ca 40x52 cm

Gulnader, vågigt papper

506819

2017-12-10