Sven X:et Erixson Märta cyklar färglitografi
Valmis
2017-12-10
506819
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Märta cyklar", signerad och daterad Sven Erixon 48, 247/360, färglitografi, bildmått ca 40x52 cm
Gulnader, vågigt papper