W Giessel oljemålning
Closed
2017-12-07
506827
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
W GIESSEL*** (omkring 1900): Interiör med sällskap, signerad W Giessel, olja på duk, 53x42 cm
Mindre hål