Gafflar 7 st silver
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GAFFLAR, 7 st, slät modell, silver, 6 av Richard Crossley, London 1802, längd ca 19,5 cm resp. en av William Ely & William Fearn, London 1815 med graverat heraldiskt vapen, längd ca 17 cm, totalvikt ca 376 g.
Slitage, repor
506828
2017-12-09