Barnsäng Erik Höglund för Boda Trä
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIK HÖGLUND, brännmärkt Boda trä, barnsäng kan monteras som säng, 1970-tal, furu, svarvade spjälor, gavelns höjd 70 cm, bredd 67 cm, längd 150 cm
omfattande slitage, säljes i omonterat skick, passform kan ej garanteras
506837
2017-12-07