Barnsäng Erik Höglund för Boda Trä

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK HÖGLUND, brännmärkt Boda trä, barnsäng kan monteras som säng, 1970-tal, furu, svarvade spjälor, gavelns höjd 70 cm, bredd 67 cm, längd 150 cm

omfattande slitage, säljes i omonterat skick, passform kan ej garanteras

506837

2017-12-07