Ljusstakar 1800-talets början

Ljusstakar 1800-talets början
Ljusstakar 1800-talets början
Ljusstakar 1800-talets början
Ljusstakar 1800-talets början
Ljusstakar 1800-talets början
Ljusstakar 1800-talets början
Ljusstakar 1800-talets början
Ljusstakar 1800-talets början
Ljusstakar 1800-talets början
Ljusstakar 1800-talets början

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets början, förgylld brons, balusterformad stomme, höjd ca 26,5 cm

Slitage, ställvis förlust av förgyllning

506839

2017-12-09