Elis Wallin oljemålning
2017-12-07
506840
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS WALLIN (1888-1972): "Liljor och amaryllis", signerad och daterad -36, olja på duk, ca 80x80 cm