Lornjett silver

Lornjett silver
Lornjett silver
Lornjett silver
Lornjett silver
Lornjett silver
Lornjett silver
Lornjett silver
Lornjett silver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LORNJETT, silver, 1900-talets första hälft, dekor med fasettslipad rökkvarts samt markasiter, höjd inkl. ögla 6,5 cm

Markasiter saknas, sten med repor och hack

506844

2017-12-07