Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRIPSHOLM - Svenska Amerika Linien, printed in Sweden, Isacsons Gbg, KUNGSHOLM, efter A.Brenet, printed in Sweden, Elanders Gbg,1960-tal, affischer, 54x77 resp 53x78 cm
Skador, veck
506867
2017-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här