Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DÖRRKLÄPP, mässing, i form av en hand, stämplad ´50A/1CO´, skruvhål, längd ca 11 cm, 1 BREVPRESS, bemålat järn i form av en hand, längd ca 12 cm
Slitage, ställvis förlust av färg
506870
2017-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här