dörrkläpp samt en brevpress i form av hand

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DÖRRKLÄPP, mässing, i form av en hand, stämplad ´50A/1CO´, skruvhål, längd ca 11 cm, 1 BREVPRESS, bemålat järn i form av en hand, längd ca 12 cm

Slitage, ställvis förlust av färg

506870

2017-12-09