Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAFISKA BLAD, 16 st, 1900-talets början, Carlsrue Kunst-Verlag, bl a "Napoleon in Moskau", "Schlacht bei Waterloo", rammått ca 17x23, 23x17 cm
Fuktskador, fläckar
506875
2017-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här