Franska marskalker etsningar

Franska marskalker etsningar
Franska marskalker etsningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ETSNINGAR, 3 st, 1800-tal, föreställande franska marskalker från Napoleonkrigen, "Marskalk Goult", "Marskalk Lauriston", "Marskalk Lauriston", ca 19,5x12/ 19,5x13/ 23x15,5 cm

Smärre fläckar

506881

2017-12-17