Burk med lock cloisonné emalj

Burk med lock cloisonné emalj
Burk med lock cloisonné emalj
Burk med lock cloisonné emalj
Burk med lock cloisonné emalj
Burk med lock cloisonné emalj
Burk med lock cloisonné emalj
Burk med lock cloisonné emalj
Burk med lock cloisonné emalj

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BURK med lock, koppar, med blomdekor i polykrom cloisonnéemalj, höjd ca 32 cm

Handtaget till locket är ganska böjt, slitage, mindre nagg och repor, det finns droppar av färg på insidan,

506904

2017-12-09