Burk med lock cloisonné emalj
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BURK med lock, koppar, med blomdekor i polykrom cloisonnéemalj, höjd ca 32 cm
Handtaget till locket är ganska böjt, slitage, mindre nagg och repor, det finns droppar av färg på insidan,
506904
2017-12-09