Takamaturer

Takamaturer
Takamaturer
Takamaturer
Takamaturer

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUXUS, taklampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, i plast, diameter ca 58 cm

Bruksslitage

506910

2017-12-07