Ragnvald Magnusson

Ragnvald Magnusson
Ragnvald Magnusson
Ragnvald Magnusson
Ragnvald Magnusson

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): Landskap, signerad Ragnvald M, olja på duk, 68x80 cm

506915

2017-12-08