Oljemålning efter Titian

Oljemålning efter Titian
Oljemålning efter Titian
Oljemålning efter Titian
Oljemålning efter Titian

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Kopia efter Titian, mytologiskt motiv, olja på duk, ca 62x75 cm

Retuscher

506923

2017-12-07