CHARCHOUNE Serge 1888-1975

CHARCHOUNE Serge 1888-1975
CHARCHOUNE Serge 1888-1975
CHARCHOUNE Serge 1888-1975
CHARCHOUNE Serge 1888-1975

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERGE CHARCHOUNE (Ryssland/Frankrike,1888-1975), komposition, signerad S Charchoune, numrerad 22/75, motivmått ca 41x40,5

Något vågigt blad, småkryp mellan glas och passepartout

506966

2017-12-08