Anthony Whelihan färgserigrafi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANTHONY WHELIHAN (USA, samtida): Marilyn Monroe, signerad Anthony R. Whelihan, numrerad 3/300, färgserigrafi, ca 85 x 67 cm

Något vågigt blad

506974

2017-12-08