Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖHLMARKS, golvlampa, ca 1930/40-tal, stomme mässing samt lindad i läder, 2 lampor, höjd ca 192 cm

Bruksslitage, omarbetad (lindning)

507016

2017-12-08