Josef Frank golvlampa

Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOSEF FRANK, Firma Svenskt Tenn, golvlampa "2148", 3 +1 ljuspunkter, mässing med pelare lindad i läder, höjd ca 150 cm

Bruksslitage, fot med bucklor, missfärgningar, omarbetad (lindning)

507019

2017-12-08