Josef Frank golvlampa
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOSEF FRANK, Firma Svenskt Tenn, golvlampa "2148", 3 +1 ljuspunkter, mässing med pelare lindad i läder, höjd ca 150 cm
Bruksslitage, fot med bucklor, missfärgningar, omarbetad (lindning)
507019
2017-12-08