Klänningar, hattar
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLÄNNINGAR, 2 st., 1900-talets första hälft, tvådelade, LIVSTYCKE, 1800-tal, siden och linne, broderad dekor, HATTAR, 4 st., 1900-talets första hälft, en hatt etikettmärkt Mon Borocco Paris, en hatt etikettmärkt Luis Kleinofen Wiesbaden, siden och sammet, dekorationsblommor i textil, varierande storlekar
Slitage, fläckar, skador, lösa blommor till hattdekoration medföljer
507028
2017-12-14