Silvervas för snittblommor

Silvervas för snittblommor
Silvervas för snittblommor
Silvervas för snittblommor
Silvervas för snittblommor
Silvervas för snittblommor
Silvervas för snittblommor
Silvervas för snittblommor
Silvervas för snittblommor
Silvervas för snittblommor
Silvervas för snittblommor
Silvervas för snittblommor
Silvervas för snittblommor

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 800 SEK

VAS, silver, omkring 1900-tal, stämplad Gebrüder Dingelbein Hanau Tyskland, höjd 26 cm, vikt 469 g

Bruksslitage

507049

2017-12-08