Vinglas i silver 1900-tal etui

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STARKVINSGLAS, 6 st., silver, svenska importstämplar samt JMJ Göteborg 1929, höjd 10.5 cm, vikt ca 342 g, origianletui

Gravyr

507053

2017-12-08