Silverfat bl.a nålfat William Lyon

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NÅLFAT, 1 par, FAT, 1 par, FAT, 2 st, nålfat, William Lyon, Göteborg 1851, resterande objekt 1900-tal, totalvikt ca 216 g

Bruksslitage

507059

2017-12-08