Bägare mm i silver
Valmis
2017-12-08
507068
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 800 SEK |
BÄGARE, 2 st, GLASÖGONFODRAL, SÅSKANNA, SKRIN, FIGURIN, DOSA, silver, 1900-talets första hälft, höjd 2,5-8 cm, totalvikt ca 545 g
Bruksslitage, gravyr, smärre skador