Klubbat för:
1 600 SEK
1 800 SEK
BÄGARE, 2 st, GLASÖGONFODRAL, SÅSKANNA, SKRIN, FIGURIN, DOSA, silver, 1900-talets första hälft, höjd 2,5-8 cm, totalvikt ca 545 g
Bruksslitage, gravyr, smärre skador
507068
2017-12-08