Bägare mm i silver

Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver
Bägare mm i silver

Klubbat för:

1 600 SEK

1 800 SEK

BÄGARE, 2 st, GLASÖGONFODRAL, SÅSKANNA, SKRIN, FIGURIN, DOSA, silver, 1900-talets första hälft, höjd 2,5-8 cm, totalvikt ca 545 g

Bruksslitage, gravyr, smärre skador

507068

2017-12-08