Väggbonad /gobeläng

Väggbonad /gobeläng
Väggbonad /gobeläng
Väggbonad /gobeläng
Väggbonad /gobeläng
Väggbonad /gobeläng
Väggbonad /gobeläng
Väggbonad /gobeläng
Väggbonad /gobeläng

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

14 000 SEK

VÄGGBONAD/ GOBELÄNG, Tyskland, 1700,/1800-tal motiv av falkakt i skogslandskap, ca 180x219 cm, uppfpodrad

Skador

507076

2017-12-08