Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
JAMES DIXON & SONS, skål, sterlingsilver, 1800-talets mitt, Sheffield, England, SOCKERSKÅL, silver, blå glasinsats, höjd 7-8, längd 12-21, totalvikt exkl. glasinsats 455 g
Bruksslitage
507082
2017-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här