James Dixon & Sons skål samt sockerskål

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 800 SEK

JAMES DIXON & SONS, skål, sterlingsilver, 1800-talets mitt, Sheffield, England, SOCKERSKÅL, silver, blå glasinsats, höjd 7-8, längd 12-21, totalvikt exkl. glasinsats 455 g

Bruksslitage

507082

2017-12-08