Taklmapa
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, för 8 ljuspunkter, stomme av gulmetall, kupor av formgjutet glas, diameter 70, höjd ca 52 cm.
Kuntoraportti
Slitage
507102
Päivämäärä:
2017-12-08