Börje Sandelin akvarell

Börje Sandelin akvarell
Börje Sandelin akvarell
Börje Sandelin akvarell
Börje Sandelin akvarell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE SANDELIN (1926-1970): Clowner, signerad Sandelin, akvarell, ca 19x25 cm

507114

2017-12-08