Silverskålar 1900-tal

Silverskålar 1900-tal
Silverskålar 1900-tal
Silverskålar 1900-tal
Silverskålar 1900-tal
Silverskålar 1900-tal
Silverskålar 1900-tal
Silverskålar 1900-tal
Silverskålar 1900-tal
Silverskålar 1900-tal
Silverskålar 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅLAR, 1 par, SKÅL, silver, 1900-talets första hälft, genombruten dekor, 1 par med glasinsatts, höjd 7,5-8, diameter 9,5-11,5 cm, totalvikt exkl. glasinsats ca 310 g

507118

2017-12-08