Matgrupp ek fårskinn
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, 1950-tal, ek, bestående av: 4 stolar med stoppad sits i skinn, bord med iläggsskiva, höjd bord ca 73, diameter 115, längd med skiva 185 cm
Nyklädda stolar i fårskinn, bord med bruksslitage, repor
507122
2017-12-08