Kerstin Frykstrand akvarell

Kerstin Frykstrand akvarell
Kerstin Frykstrand akvarell
Kerstin Frykstrand akvarell
Kerstin Frykstrand akvarell
Kerstin Frykstrand akvarell
Kerstin Frykstrand akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KERSTIN FRYKSTRAND (1901-1997): Cirkushund, påskrift blyerts "Omsl. saga 13" signerad K Frykstrand, blandteknik, ca 27 x 19,5 cm

507148

2017-12-08