Frank Moss Bennett oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANK MOSS BENNETT (1874-1953), tillskriven: Dryckessällskap, bär signatur FM Bennett, olja på duk, ca 35x46 cm

Krackeleringar

507156

2017-12-09